Kış Masalı

Kış Masalı Dizi Müziği

Kış Masalı 3. Bölüm

PART -1-


PART -2-

kış masalı

PART -3-


PART -4-

kış masalı izle

PART -5-

Kış Masalı 3. Bölüm Fragmanı

Herkeslere merhabalar diyelim böyle bir giriş yapalım sanırım kış masalı dizimiz tutuldu. Bay ve bayan başrol oyuncularımız hakkında olumlu yorumlar alıyoruz ve çok memnun oluyoruz. Sizlere çok yakında kış masalı 3. bölüm fragmanı nı yayınlıcaz bizi takip etmeye devam edin.

Kış Masalı 2. Bölüm İzle

PART - 1 -


PART - 2 -

kış masalı

PART - 3 -


PART - 4 -


PART - 5 -

kış masalı izle

PART - 6 -


PART - 7 -

kış masalı dizisi

Kış Masalı 2. Bölüm

Kış masalı 2. bölüm dizi yayınlandıktan hemen sonra sitemize eklenicektir. Sizlere en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz... Saygılar sevgilier...

Bu Akşam Kış Masalı 2. Bölüm Atv'de

1 Hafta aradan sonra kış masalı dizisinin yeni bölümü yani 2. bölümü bu akşam atv ekranlarında olucak yeni bölümümüzü izlemenizi istiyoruz çünkü eğer bu bölümdeki izlenme oranı düşük olursa bu kadar dizi arasından kış masalı dizisinin sıyrılması biraz zor olucak ve dizi yayından kaldırılıcak. Bu yüzden sizleri kış masalı dizisini izlemeye davet ediyoruz. Ozaman bu akşam saat 22:00 da atv de buluşalım. Şimdiden iyi seyirler...

Kış Masalı 2. Bölüm Fragman

Kış Masalı Tekrarı Hangi Gün

Kış masalı nın bu hafta yeni bölümü yayınlanmıyacak onun yerine hafta boyunca bazı günler 1. bölüm tekrarı yayınlanıcak işte bizde bu gün ve saatleri sizler için araştırdık bulduk ve sizleri bilgilendiriyoruz.

17 EYLÜL PERŞEMBE GÜNÜ GECE SAAT 01:00 de KIŞ MASALI 1. BÖLÜM TEKRARI

19 EYLÜL CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 22:20 de KIŞ MASALI 1. BÖLÜM TEKRARI

20 EYLÜL PAZAR GÜNÜ SAAT 16:10 KIŞ MASALI 1. BÖLÜM TEKRARI

İşte size en uygun olan gün ve saatlerde kış masalının 1. bölüm tekrarını tv den izleyebilirsiniz. Ancak yok ben şimdi hemen online olarak izlemek istiyorum diyorsanız Kış Masalı 1. Bölüm İzle buraya tıklayın ve hd kalitesinde izlemeye başlayın. Sizlere en kaliteli ve en güncel hizmeti verebilmek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.
İyi günler...

Kış Masalı Bu Hafta Yok

Kış masalı dizisini bu akşam bekliyen izliyicilerimiz için bir yazı yazıyorum. Bu akşam 2. bölümünü heyecanla bekliyordunuz biliyoruz ancak sizlerde çok iyi biliyorsunuz bu akşam Kadir Gecesi' dir.
Bu yüzden atvde kış masalı dizisinin yeni bölümü olmıyacaktır. Bu arada dizimizin yayın günü büyük ihtimal değişecektir. Kış masalı na yeni bir gün yeni bir saat bulma çalışmaları var tahminimce bu arada sizler için atv de kış masalının 1. bölümü nün tekrarının hangi günler yayınlanacağınıda bu sitede bulabilirsiniz.

Duygu Yetiş ( Esmer ) ile Röportaj

Çekimleri Bursa'da gerçekleştirilen Kış Masalı dizisinin Esmer'i o…
8 yıldır kamera karşısında olan Duygu Yetiş, Tatlı Hayat, Evli ve Çocuklu, Yağmur Zamanı, Gülpare ve Annem dizisinden sonra Kış Masalı'nda karşımıza ilk kez bir başrolle çıkıyor. Hem de onu daha önce hiç bu kadar iddialı görmediğimiz bir rolde... Görüntüsüyle her ne kadar Özgü Namal'a benzetilse de sergilediği performansla bu sezonun kadın oyuncularına fark atacak gibi görünüyor. Haliç Üniversitesi Oyunculuk Bölümü'nde hala eğitimi devam eden Duygu Yetiş, kendine özgü kimyasıyla dikkat çekiyor. 25 yaşındaki oyuncu, en son Annem dizisindeki "Gonca" karakterinin ardından Esmer rolüyle herkesi bir hayli şaşırtacağa benziyor. Biz de Kış Masalı'nın güzeller güzeli Esmer'i Duygu Yetiş'le Cumalıkızık'ta çekimleri süren dizi setinde tanışıyoruz. Güzel oyuncu, çekim aralarında fırsat buldukça ekip arkadaşlarıyla bol bol sohbet edip, gülüyor... Biz de bu keyifli zaman diliminde başlıyoruz sorularımızı sormaya...

Öncelikle hoş geldiniz. Atv ekranlarında yayınlanmaya başlanan Kış Masalı dizisinin çekimlerini Bursa'da gerçekleştiriyorsunuz. Bu diziyle ilk kez bir başrolde yer alıyorsunuz. Kısaca canlandırdığınız Esmer karakterinden başlayacak olursak...
Esmer, güzel bir köylü kızı. Ama biraz hırçın bir kız. Başına buyruk, fakat onurlu yaşıyor. Dağlarda dolaşarak topladığı otlardan ilaçlar yapıyor, okuma yazma bilmiyor. Hayattaki tek yakınları olan yengesi ve amcasıyla birlikte yaşıyor.

Bu rolü kabul etmenizdeki en büyük etken ne oldu?

Bir kere proje gerçekten çok önemli bir proje. Zaten senaryoyu okuduğunuz zaman hemen kabul ediyorsunuz. Çünkü hakikaten çok güzel bir hikaye. Önemli bir proje, usta isimler olduğu için ben de seve seve teklifi kabul ettim.
Setin kapısından içeri girip, o kostümü giyince tamamen Esmer oluyorum.

Cemal Hünal'le ilk defa bir projede yer alıyorsunuz? Onunla birlikte çalışmak nasıl?
Cemal Hünal'la biz ilk kez bu proje sayesinde tanıştık. Daha sonra da çok iyi arkadaş olduk. Aynı zamanda çok da iyi birer oyun arkadaşıyız. O yüzden çekimlerimiz çok keyifli devam ediyor.

İleride Cemal Hünal'le farklı projelerde bir araya gelmeyi düşünür müsünüz?
Onu şimdiden bilemeyiz ama burada Kış Masalı dizisinde ikimiz birlikte başrolü paylaştığımız için sinemada aynı şey tercih edilmeyecektir diye düşünüyorum.

Yeni dönemde dizilerde çok sayıda genç oyuncu yer alıyor. Aralarında beğendiğiniz oyuncular var mı?
Tabii ki var. Ama sonuç olarak şöyle de bir gerçek var. Aslında dışarıdan bakıldığı zaman herkes birbirine rakip, ama içten bakıldığında öyle bir durum yok. O rakiplik durumunu ben kendi adıma yaratmıyorum. Çünkü benim için önemli olan şey, kim olursa olsun, bu işi ciddiye aldığı sürece benim için önemli ve değerlidir. Bu işin okulunu okuyup ya da bu işin eğitimini alıp bu işe emek sarf ettiği sürece, o kişi benim için her zaman değerlidir.

Şimdiye kadar birçok usta oyuncuyla çalışma fırsatı buldunuz. Özellikle çalışmak istediğiniz isimler var mı?

Özellikle ben şununla çalışmak istiyorum, bununla çalışmak istiyorum diye bir isteğim yok. İnsanları tanımadan bir şey diyemezsiniz. Bir oyuncuyu tanıdığınızda, aynı işe başladığınızda o kişiyle güzel anlaşmak bence çok daha önemli. Hiç daha önce böyle bir şey düşünmedim. Keşke o olsaydı ya da onunla çalışsaydım diye...

Oyunculuğunu beğendiğiniz isimler illa ki vardır tabii…
Evet, tabii ki var, ama onların adını zikretmek istemiyorum. Birisinin ismini söylediğiniz zaman birçok kişiye ayıp olur. O yüzden isim vermek istemiyorum...
"İZLEYİCİMİZ AŞK GÖRMEK İSTİYOR"
Türkiye'de yapılan dizileri nasıl buluyorsunuz? Mesela biz yurtdışına oranla çok fazla fantastik diziler yapmıyoruz. Bu tarz diziler yapılsa bizde bu kadar izlenmez mi sizce?

Hayır, bizde izlenmez diye bir şey yok. Bizim izleyici kitlemiz aşk görmek istiyor ya da başka şeyler görmek istiyor. Genellikle de aşk hikayelerini seviyorlar ve onları izliyorlar. Ama Amerika'daki izleyici kitlesi daha farklı şeyleri görmek ve onları izlemek istiyor. Yani bunlar izleyici kitlesine bakılarak yapılabiliyor. İşte o yüzden de Amerika'yla falan kıyaslamamak gerekiyor. Bizde de çok ileri teknolojiler var. Eee bunları da herkes elinden geldiğince kullanıyor zaten. Aşk gibi konular bize daha uygun. Bizim daha çok kültürümüzün içerisinde olan şeyler... Bizim kültürümüzde de daha fantastiğe uygun bir sürü hikayeler olabilir, ama onları uygulamak yerine izleyici kitlesinin ne istediğini görmek lazım biraz da!

Çekimler nedeniyle geldiğiniz Bursa'da gezme fırsatı bulabildiniz mi?

Bursa'da bayağı bir gezme fırsatı bulabildim. Mudanya tarafını çok seviyorum. Özellikle Trilye'yi çok beğeniyorum. O taraflar bir hayli güzel. Deniz görmek çok zevkli bir şey. Yeşillik anlamında Bursa çok güzel bir şehir. Bir de ben zaten yıllardır Bursa'ya gidip geldiğim için buraları çok iyi biliyorum.

Hırçın Güzel Esmer

"Bir gün kafanı kaldırıp bir bakarsın ki sevda çekip gitmiş…
Ne zaman kurudu bu kalbim diye dertlenirsin…
Ama o ateş gibi gözler,
O dik bakışlı eda, saçlarından yayılan o mis gibi dağ kokusu…
Çığ yuvarlanmaya başladı…
Kim önünde durabilir ki bunun, kim ister ki durmasını!"

Kış Masalı dizisine damgasını vuran o sözler…
İşte önünde durulamayan o güzeller güzeli Esmer…
Yani Duygu Yetiş…

Duygu Yetiş' in En Güzel Resimi

Duygu Yetiş kimdir ? ( Esmer )

Duygu Yetiş kimdir ? En önemlisi Kış Masalı dizisinin başrol oyuncularından Esmer isimli genç kızı oynamaktadır. 6 senedir oyunculuk yapmaktadır. Kış Masalı ile beraber toplam 6 dizide rol almıştır. Tüm dizilerde oldukça güzel bir başarı sergilemiştir. Bundan önce Annem isimli dizide oynamıştır. Aslında tam olarak sıralamak gerekirse:

2009 - Kış Masalı
2007 - Annem
2006 - Gülpare
2005 - Yağmur Zamanı
2003 - Evli ve Çocuklu
2001 - Tatlı Hayat

Dizilerinde rol almıştır. Bu dizilerden başka bazı TV reklamlarındada yer almıştır. Zaten bir çoğunuza bu yüz tanıdık geliyordur artık. Görülmemiş bir artist değil..Duygu Yetiş'e sormuşlar ileriye nasıl görüyorsunuz ne yapmak istiyorsunuz gibisinden..

Kış Masalı Esmer yani Duygu Yetiş İleride hem oyunculuk ve grafikerlik yapmak istediğini söylemiş. Ne diyelim bizde inşallah yapar... Duygu Yetiş'e Esmeri oynarken başarılar dileriz..

Kış Masalı 1. Bölüm HD İzle

Kış masalı dizisinin 1. bölümünü sitemize eklemiştik ama daha önce dediğimiz gibi sitemizden en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz ve işte sizler için sitemize KIŞ MASALI 1. BÖLÜM' ünü hem tek parça olarak hemde HD görüntü kalitesi ile izleyebilmeniz için ekledik. Bizi takip etmeye devam ederseniz en kaliteli hizmeti bulmuş olucaksınız. Kış masalı fan sitesi için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bizi tercih ettiğiniz tşkler... İyi günler diliyoruz...

Duygu Yetiş Resimleri

Duygu Yetiş Kış Masalı' nda Gölün Ortasında

Cemal Hünal Kış Masalı' nda At Kullanıyor

Kiş Masali Çok Sevildi

Salı günü atv ekranında başlayan "Kış Masalı" adlı dizi film başlamadan büyük ilgi gördü. Oyunculara ve projeye inananlar internet ortamına tanıtım videolarını yüklemeye başladı. Dizi, fragmanları yeni yeni izleyicilerle buluşmasına rağmen izleyicilerin büyük ilgisiyle karşılaştı ve YouTube'da birkaç gün içinde yaklaşık 20 bin kişi tarafından izlendi. Dizide yıllardır ekranlarda liseli kız rolüyle görmeye alışık olduğumuz Duygu Yetiş, okumayazma bilmeyen "Esmer" adlı bir kızı canlandırıyor. "Issız Adam" filmiyle dikkat çeken Cemal Hünal da köyün köklü ailelerinden Elbeyliler'in oğlu Ali Murat'ı oynuyor.

Duygu Yetiş Kış Masalı için 10 Kilo Verdi

Geçen sezon sona eren 'Annem' dizisinde liseli kız rolüyle seyircinin karşısına çıkan genç oyuncu Duygu Yetiş, bugün atv'de başlayacak 'Kış Masalı' adlı dizide bambaşka bir rol ve imaja bürünecek. Çekimleri Bursa'da yapılan dizi için 10 kilo veren Yetiş; dizide 'Esmer' karakterini canlandıracak. Genç oyuncu, rolünü benimsemiş; "Bu setin kapısından içeriye girdiğim, o kostümü giyip saçımı başımı yaptığım zaman tamamen 'Esmer' oluyorum" diye konuşuyor.

Issız Adam Kış Masalı' nda

Türkiye’de 2 milyon 800 bin, yurtdışında ise 200 bin kişi tarafından izlenen Çağan Irmak’ın “Issız Adam” filminin başrol oyuncusu Cemal Hünal, bu haftadan itibaren her salı akşamı sevenlerini şaşırtacak yeni bir tiplemeyle ekranda olacak.

Cemal Hünal, “Issız Adam” filminin yapım şirketi Most Production’ın ATV için çektiği “Kış Masalı”nda, bu kez toprak zengini, evli, çoluk çocuk sahibi bir işadamı olarak kamera karşısında.

2008 yılına damgasını vuran filmde “aşk”la yalnızlık arasındaki tercihini yalnızlıktan yana kullanan bir tipi canlandıran Hünal, “Kış Masalı”nda ise eşiyle, aşkı arasında tercih yapmak zorunda kalacak.
Cemal Hünal’ın “Kış Masalı”nda canlandırdığı “Ali Murat Elbeyli” eşini değil, hayatını borçlu olduğu yeni aşkını tercih edecek, yani “aşk” diyecek.

“Issız Adam”da aşçılıktaki hünerlerini sergileyen Hünal, “Kış Masalı”nda izleyicilere, nasıl bir binici olduğunu gösterecek.
“Kış Masalı” Cemal Hünal ve Duygu Yetiş’in başrol oyunculuğu yaptıkları ilk dizi... Diğer başrol oyuncusu Fırat Çelik de Fransa’dan geldi, Türkiye’de yeni... Onların anlatacağı “Kış Masalı” bakalım seyirciye geçecek mi?

Kış Masalı 2. Bölüm Fragmanı

Kış masalı dizisinin 2. bölümünde ne olucak diye heyecanla bekliyorsunuz biliyorum. Ancak fragman upload edildikten sonra sitemizde yerini alıcaktır. Bunun için sitemizi takip etmeye devam edin. En kısa zamanda Kış masalı 2. bölüm yani 15 eylül salı günü yayınlanıcak bölümünün fragmanı sitemizde olucaktır. Sitemizi tercih ettiğiniz için tşkler...

Duygu Yetiş' in Rol Aldığı Diziler

Duygu Yetiş' in rol aldığı dizilerin isimleri;

2009 - Kış Masalı : Esmer

2007 - Annem : Gonca Eğilmez

2006 - Gülpare : Melek

2005 - Yağmur Zamanı : Merve

2003 - Evli ve Çocuklu : Tuğba Tonguç

2001 - Tatlı Hayat

Duygu Yetiş - Esmer

Duygu Yetiş
Doğum Yeri : İstanbul
Doğum Tarihi : 1984

6 yıldır kamera önünde. Tatlı Hayat, Evli ve Çocuklu, Yağmur Zamanı dizilerinden sonra şimdi Annem dizisinde rol alıyor. Bunun yanı sıra çeşitli reklamlarda yer alıyor. Piyasanın çok değiştiğini söylüyor: "Bundan dört yıl önce dizilere oyuncu seçiminde bekleyen 3-4 kişi olurdu. Artık odalar dolusu insan oluyor. Bu kadar insanın arasından sıyrılmak çok zor. Gece yarısına kadar veya sabahın köründe çalışabiliyorsunuz. İnsanın biraz da kendine güveni olması gerekiyor. İlerde hem oyunculuk, hem grafikerlik yapmak istiyorum."

Ve Bu Akşam Kış Masalı Başlıyor

Merakla beklediğimiz KIŞ MASALI dizisi bu akşam ATV ekranlarında seyircisine merhaba diyecek. Kış masalının 1. bölümü bu akşam atv de saat 22:00 da başlıcaktır.

Kış Masalı 1. Bölüm İzle

Kış masalı 1. bölüm ünü 8 eylül akşamı dizi yayınlandıktan hemen sonra, tvden izleyemenler için yada kış masalı dizisinin i bölümünü tekrar izlemek isteyen izleyicilerimiz için sitemize eklicez ve online olarak izleyebiliceksiniz. Bizlere daha kolay ulaşabilmek için sitemizi tarayıcınızın sık kullanılan kısmına eklemenizi tavsiye ederiz. iyi günler...


BÜTÜN PARTLAR EKLENDİ. İYİ SEYİRLER...

1.part

2.part

kış masalı
3.part

4.part

5.part

kış masalı dizisi
6.part

7.part

Kış Masalı 1. Bölüm Fragmanı İzle

Merakla beklenen Kış Masalı dizisinin 1. bölüm yani 8 eylül fragmanı sitemize eklendi. İyi seyirler...

Kış Masalı Dizisi 8 Eylül' de ATV' de Başlıyor

Kış masalı dizisi 8 eylülde atvde başlıyor. Issız adamın başrol oyuncusu bu dizidede başrol oyuncusu olmuş. Yorum yapmak istemiyorum. Bu sene dizi furyasını durdurabilene helal olsun bakalım, ayakta duran diziler hangileri olucak. Birazcıkta nasip kısmet meselesi oldu bu işler...

Kış Masalı Dizisi

Kış Masalı adlı dizinin yapımcılığını Mustafa Oğuz üstelenirken Yönetmenliğini Gül Oğuz yapmaktadır..

Dizinin Senaryosu ise Mahinur Egun tarafından kaleme alınacaktır.

Dizinim çekimleri Ağustos ayında Bursa’da başladı.

Oyuncular: Cemal Hünal, Duygu Yetiş, Birce Akatay, Erdem Akakçe, Fırat Çelik, Zeyno Üstünışık, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Suzan Aksoy ve Nurinnisa Yıldırım

‘Issız Adam’ filmiyle ün kazanan Cemal Hünal, dizide Bursalı güçlü işadamını Ali Murat’ı canlandırıyor. ‘Annem’ dizisinin ‘Gonca’sı Duygu Yetiş ise Esmer karakteri ile şaşırtacak ve güzelliğiyle izleyenleri büyüleyecek. Fransa’da oyunculuk yapan Fırat Çelik’in yanı sıra deneyimli oyuncular; Erdem Akakçe, Menderes Samancılar, Suzan Aksoy dizinin oyuncu kadrosunu oluşturuyor. Dizi, Bursa ve çevresindeki doğal çekim alanlarıyla izleyenlere görsel şölen yaşatacak. Dizi için ayrıca pek çok mekan, özel olarak inşa edildi. Özel yapım mobilya ve aksesuvarlar kullanıldı.

Kış Masalı Dizi Oyuncuları

Oyuncular
Cemal Hünal, Duygu Yetiş, Fırat Çelik, Birce Akalın, Suzan Aksoy, Menderes Samancılar, Zeyno Üstünışık.

Kış Masalı Dizisi Tanitim Fragmanı İzle

Kış Masalı